MATTA, Keshan, signerad, 384 x 266 cm.

Mörkblå botten.

Något slitage. Tvättad.

Klubbat pris
2 600
229
239
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
29 jun 2019 11:00
2 600 SEK
29 jun 2019 7:22
2 400 SEK
28 jun 2019 3:41
2 200 SEK
26 jun 2019 23:34
2 000 SEK
26 jun 2019 22:26
1 555 SEK
25 jun 2019 21:41
1 100 SEK
25 jun 2019 21:36
1 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

93. Mats Theselius, fåtölj, "El Rey", ed. 303/360, Källemo, Värnamo efter 1999.
Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK