TAKLAMPA, jugend, 1900-talets början.

Stomme av brons. Fyra ljuspunkter. Kupa av glas. Reliefdekor av fjärilar, blommor och bladverk. Höjd ca 80 cm.

Ej funktionstestad. Renoverad. Lagningar. Slitage.

Klubbat pris
3 000
285
326
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
29 jul 2019 20:31
3 000 SEK
27 jul 2019 18:14
2 500 SEK
27 jul 2019 18:14
2 000 SEK
26 jul 2019 23:12
500 SEK