BYST, 1900-tal, marmor.

BYST, 1900-tal, marmor.

Kvinnohuvud. Sockel a granit. Höjd utan sockel 24 cm. Höjd inkl. sockel 34.

Slitage. Nagg. Missfärgad.

Klubbat pris
12 400
1 081
1 131
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
27 jul 2019 18:58
12 400 SEK
27 jul 2019 18:58
12 100 SEK
27 jul 2019 10:00
11 500 SEK
27 jul 2019 10:00
11 000 SEK
27 jul 2019 10:00
10 500 SEK
27 jul 2019 10:00
10 000 SEK
27 jul 2019 9:59
9 800 SEK
27 jul 2019 9:59
9 600 SEK
25 jul 2019 16:44
9 400 SEK
24 jul 2019 8:18
9 200 SEK
22 jul 2019 9:56
9 000 SEK
22 jul 2019 9:56
8 888 SEK
22 jul 2019 9:55
8 700 SEK
22 jul 2019 9:55
8 500 SEK
21 jul 2019 18:13
7 700 SEK
21 jul 2019 18:13
7 500 SEK
21 jul 2019 7:39
7 400 SEK
21 jul 2019 7:39
7 200 SEK
20 jul 2019 21:40
6 700 SEK
20 jul 2019 21:40
6 500 SEK
20 jul 2019 11:56
4 000 SEK
19 jul 2019 9:48
2 000 SEK