BUDDHA, sten. Sydostasien, 1900-tal.

Stående gudom med mantel. Höjd 46 cm.

Slitage, nagg, sprickor.

Klubbat pris
1 700
151
157
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
17 jul 2019 20:39
1 700 SEK
16 jul 2019 11:36
1 600 SEK
13 jul 2019 22:31
1 500 SEK
11 jul 2019 12:20
750 SEK
11 jul 2019 7:48
700 SEK
10 jul 2019 17:39
650 SEK
9 jul 2019 19:14
600 SEK
9 jul 2019 17:11
550 SEK
9 jul 2019 13:54
500 SEK
9 jul 2019 9:36
300 SEK