BORDSSKULPTURER, ett par, 1700-tal, troligen Italien.

Förgylld brons och rödspräcklig marmor. Liggande lejon. Längd 23,5, höjd 13 cm.

Ställvis sliten förgyllning. Socklar med nagg.

Klubbat pris
24 000
2 118
2 210
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
9 jul 2019 17:05
24 000 SEK
9 jul 2019 17:04
23 000 SEK
9 jul 2019 17:04
22 000 SEK
9 jul 2019 17:04
21 000 SEK
9 jul 2019 17:03
20 000 SEK
9 jul 2019 17:03
19 500 SEK
9 jul 2019 17:03
19 000 SEK
9 jul 2019 17:02
18 500 SEK
9 jul 2019 17:02
18 000 SEK
9 jul 2019 17:00
17 500 SEK
9 jul 2019 16:59
17 000 SEK
9 jul 2019 16:52
16 000 SEK
4 jul 2019 21:28
15 000 SEK
4 jul 2019 21:27
11 000 SEK
3 jul 2019 22:35
8 000 SEK
3 jul 2019 0:03
6 000 SEK
2 jul 2019 16:33
5 000 SEK
2 jul 2019 11:56
1 200 SEK
1 jul 2019 22:25
1 100 SEK
1 jul 2019 21:11
1 000 SEK