FÅTÖLJ sk BERGERE, rokokostil, 1900-talets början.

Gråmålad. Stoppad rygg, sidor och sits. Sitsen med lös dyna. Sitthöjd 36, höjd 105 cm.

Lagningar, träsprickor. Färgbortfall. Lösa kantband.

Klubbat pris
2 000
180
190
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
19 jul 2019 18:45
2 000 SEK
19 jul 2019 14:50
1 900 SEK
18 jul 2019 20:23
1 800 SEK
17 jul 2019 6:59
1 500 SEK
16 jul 2019 18:32
1 300 SEK
16 jul 2019 18:01
1 200 SEK
11 jul 2019 18:58
1 100 SEK
11 jul 2019 13:16
1 000 SEK