DAMARBETSBORD, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Fanerat ned valnöt, mahogny och lönn. I sargen låda. Bär sinatur i lådbotten "And: Lundeljus Stockolm". Längd 89,5, bredd 46, höjd 74 cm. Nyckel finns.

Torrsprickor. Fanerskador.

Klubbat pris
4 200
371
387
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
3 jul 2019 16:53
4 200 SEK
3 jul 2019 16:53
4 200 SEK
3 jul 2019 16:46
4 000 SEK
3 jul 2019 16:46
3 800 SEK
3 jul 2019 16:45
3 600 SEK
3 jul 2019 16:45
3 400 SEK
2 jul 2019 11:00
3 200 SEK
30 jun 2019 23:23
3 000 SEK
26 jun 2019 15:24
500 SEK