Enrique Serra y Auqué

(Spanien, 1859-1918)
Enrique Serra y Auqué
(Spanien, 1859-1918)

ENRIQUE SERRA Y AUQUÉ, olja på duk, signerad, Roma.

Parklandskap med antik skulptur. Duk 45 x 81 cm.

Krackelerad.

8 600
750
785
Utropspris
18 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
9 jul 2019 16:47
8 600 SEK
9 jul 2019 16:47
8 200 SEK
9 jul 2019 15:46
8 000 SEK
9 jul 2019 12:33
7 600 SEK
8 jul 2019 5:41
6 500 SEK
6 jul 2019 8:47
5 678 SEK
2 jul 2019 23:11
1 234 SEK
1 jul 2019 21:06
1 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801