BYRÅ, 1800-tal

BYRÅ, 1800-tal

Omarbetad byrå fanerad med valnöt, mahogny med flera träslag. Tre lådor med dragringar och nyckelskyltar av mässing. Bredd 118, djup 46, höjd 85 cm Nyckel finns.

Omarbetad. Skador. Kompletterad.

Klubbat pris
5 500
485
506
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
1 jul 2019 16:01
5 500 SEK
1 jul 2019 16:01
5 300 SEK
1 jul 2019 15:59
5 100 SEK
1 jul 2019 15:59
4 900 SEK
1 jul 2019 15:01
4 700 SEK
1 jul 2019 15:01
4 500 SEK
1 jul 2019 15:00
4 200 SEK
1 jul 2019 15:00
4 000 SEK
1 jul 2019 15:00
3 700 SEK
1 jul 2019 15:00
3 500 SEK
30 jun 2019 14:26
3 200 SEK
24 jun 2019 20:46
3 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703