1154540
BYRÅ, 1800-tal

Omarbetad byrå fanerad med valnöt, mahogny med flera träslag. Tre lådor med dragringar och nyckelskyltar av mässing. Bredd 118, djup 46, höjd 85 cm Nyckel finns.

Omarbetad. Skador. Kompletterad.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46(0)704-248703

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
5 500
524
590
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
1 jul 16:01
5 500 SEK
1 jul 16:01
5 300 SEK
1 jul 15:59
5 100 SEK
1 jul 15:59
4 900 SEK
1 jul 15:01
4 700 SEK