SOFFA, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Soffa med målad och skuren dekor samt fast stoppad sits, rygg och armlän. Längd 162, bredd 70, sitthöjd ca 43, höjd 101 cm.

Slitage, fläckar, smärre torrsprickor.

Klubbat pris
1 800
159
166
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
16 jun 2019 13:22
1 800 SEK
16 jun 2019 13:22
1 600 SEK
16 jun 2019 13:03
1 400 SEK
10 jun 2019 22:46
1 000 SEK