Gustave de Breanski

(Storbritannien, ?-1898)
Gustave de Breanski
(Storbritannien, ?-1898)

GUSTAVE DE BREANSKI, akvareller, ett par, signerade

Kustbilder med båtar. Vardera 34 x 60 cm.

Ej examinerade ur ram, gulnade, skador, revor.

Klubbat pris
1 100
98
102
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
21 jun 2019 14:04
1 100 SEK
21 jun 2019 14:04
1 000 SEK
20 jun 2019 20:08
950 SEK
20 jun 2019 20:08
900 SEK
20 jun 2019 20:07
850 SEK
20 jun 2019 20:07
800 SEK
18 jun 2019 22:39
750 SEK
18 jun 2019 22:39
700 SEK
18 jun 2019 10:22
450 SEK
18 jun 2019 10:22
400 SEK
16 jun 2019 22:05
300 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801