vitrinskåp, 1900-talets första del.

Stomme i trä. Front med dörrpar i glas. Hyllplan. Längd 112 cm. Djup 43 cm. Höjd 173 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Delvis renoverad. Omarbetad. Låset funkar ej. Tidigare en överdel Nyckel finns.

Klubbat pris
6 000
569
651
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
6 jul 2019 13:18
6 000 SEK
8
6 jul 2019 13:18
5 800 SEK
8
6 jul 2019 13:17
5 700 SEK
6 jul 2019 13:17
5 500 SEK
8
6 jul 2019 12:09
5 200 SEK
6 jul 2019 12:09
5 000 SEK
8
6 jul 2019 11:51
4 700 SEK
6 jul 2019 11:51
4 500 SEK
3 jul 2019 13:54
4 400 SEK
3 jul 2019 9:10
4 200 SEK
3 jul 2019 9:10
4 000 SEK
3 jul 2019 9:10
4 000 SEK
3 jul 2019 9:10
3 800 SEK
3 jul 2019 9:10
3 600 SEK
2 jul 2019 15:12
3 400 SEK
2 jul 2019 11:25
3 200 SEK
2 jul 2019 11:24
3 000 SEK
2 jul 2019 11:24
3 000 SEK
2 jul 2019 0:02
2 800 SEK
2 jul 2019 0:02
2 600 SEK
1 jul 2019 12:21
2 400 SEK
1 jul 2019 11:09
2 200 SEK
28 jun 2019 22:49
2 000 SEK
28 jun 2019 21:58
850 SEK
28 jun 2019 21:21
800 SEK