MATBORD, England 1800-talets senare del

Mahogny, rektangulärt med rundade hörn, tre iläggsskivor à ca 49 cm vardera, längd ca 98 (245), bredd ca 99,5, höjd ca 72 cm, medföljer 4 st metallfästen

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Nagg. Märken. Repor. Maskstungen.

Klubbat pris
2 000
177
185
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
18 jun 2019 18:53
2 000 SEK
18 jun 2019 18:53
1 500 SEK
18 jun 2019 18:53
1 000 SEK
14 jun 2019 7:23
500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13