1156681
SKÅL, silver, Danmark, 1910. Stämplad av besiktningsmästare Christina F Heise

Invändigt förgylld silverskål med dekor av vridna knäckar. Diameter 19, heigth 8,5 cm. Vikt 360 gram

Smärre slitage.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46(0)704-248703

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 950
281
316
Utropspris
25 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
21 jun 14:05
2 950 SEK
21 jun 14:05
2 750 SEK
21 jun 11:47
2 700 SEK
21 jun 11:47
2 500 SEK
21 jun 8:59
2 200 SEK