Olli Joki

(Finland, Född 1943)
Olli Joki
(Finland, Född 1943)

OLLI JOKI, olja på duk, signerad och daterad 1989.

"Valkohattuinen tyttö" (Flicka i vit hatt). 38 x 46 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 300
207
218
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
7 jul 2019 16:06
2 300 SEK
7 jul 2019 16:06
2 100 SEK
4 jul 2019 21:21
2 099 SEK
1 jul 2019 9:24
1 999 SEK
1 jul 2019 4:17
1 800 SEK
30 jun 2019 9:26
1 000 SEK
29 jun 2019 23:58
950 SEK
29 jun 2019 15:01
850 SEK
29 jun 2019 14:30
800 SEK
29 jun 2019 9:18
750 SEK
29 jun 2019 7:20
700 SEK
29 jun 2019 5:09
650 SEK
28 jun 2019 19:42
500 SEK
28 jun 2019 18:33
400 SEK
28 jun 2019 18:04
300 SEK