1156955
Olli Joki
(Född 1943)

OLLI JOKI, olja på duk, signerad och daterad 1989.

"Valkohattuinen tyttö" (Flicka i vit hatt). 38 x 46 cm.

Smärre slitage.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 300
219
247
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
7 jul 16:06
2 300 SEK
7 jul 16:06
2 100 SEK
4 jul 21:21
2 099 SEK
1 jul 9:24
1 999 SEK
1 jul 4:17
1 800 SEK