1157584
MATBORD, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Runt matbord fanerat med mahogny. Beslag i mässint. Tre fanerade iläggsskivor. Längd 110-245, bredd 110, höjd 75 cm.

Gott skick med enstaka repor.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 600
341
384
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
21 jun 16:04
3 600 SEK
21 jun 16:04
3 400 SEK
21 jun 16:03
3 200 SEK
21 jun 16:03
3 000 SEK
21 jun 16:01
2 800 SEK