MATBORD, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Runt matbord fanerat med mahogny. Beslag i mässint. Tre fanerade iläggsskivor. Längd 110-245, bredd 110, höjd 75 cm.

Gott skick med enstaka repor.

Klubbat pris
3 600
319
333
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
21 jun 2019 16:04
3 600 SEK
21 jun 2019 16:04
3 400 SEK
21 jun 2019 16:03
3 200 SEK
21 jun 2019 16:03
3 000 SEK
21 jun 2019 16:01
2 800 SEK
21 jun 2019 16:01
2 750 SEK
21 jun 2019 16:01
2 600 SEK
21 jun 2019 16:01
2 400 SEK
20 jun 2019 7:28
2 200 SEK
15 jun 2019 10:40
2 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14