BYRÅ, 1800-talets mitt.

BYRÅ, 1800-talets mitt.

Målad. Tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 105,5, djup 54, höjd 97 cm.

Slitage. Senare målning. Senare beslag. Torrsprickor. Nyckel saknas.

Klubbat pris
2 900
257
271
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
18 jun 2019 15:17
2 900 SEK
18 jun 2019 15:17
2 700 SEK
18 jun 2019 15:17
2 600 SEK
18 jun 2019 15:15
2 500 SEK
18 jun 2019 15:01
2 200 SEK
17 jun 2019 17:45
1 000 SEK
17 jun 2019 17:25
700 SEK
17 jun 2019 14:17
600 SEK
16 jun 2019 22:15
500 SEK
16 jun 2019 10:23
400 SEK
15 jun 2019 22:53
300 SEK