1158316
BYRÅ, 1800-talets mitt.

Målad. Tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 105,5, djup 54, höjd 97 cm.

Slitage. Senare målning. Senare beslag. Torrsprickor. Nyckel saknas.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 900
276
311
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
18 jun 15:17
2 900 SEK
18 jun 15:17
2 700 SEK
18 jun 15:17
2 600 SEK
18 jun 15:15
2 500 SEK
18 jun 15:01
2 200 SEK