SIDEBOARD, Svenska möbelfabrikerna, 1930-40-tal

Sideboard med stomme av bonad björk. Tre dörrar och tre lådor, dörrarna med skuren dekor. Bredd 180, djup 53, höjd 100 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repor. En dörr låst.

Klubbat pris
2 020
176
184
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
14 jul 2019 20:40
2 020 SEK
14 jul 2019 20:40
2 000 SEK
14 jul 2019 20:40
1 915 SEK
14 jul 2019 20:40
1 815 SEK
14 jul 2019 20:39
1 710 SEK
14 jul 2019 20:39
1 610 SEK
14 jul 2019 20:37
1 510 SEK
14 jul 2019 20:37
1 410 SEK
13 jul 2019 6:01
1 200 SEK
12 jul 2019 18:37
1 100 SEK
12 jul 2019 18:36
1 000 SEK
12 jul 2019 18:36
955 SEK
12 jul 2019 18:36
905 SEK
12 jul 2019 18:36
855 SEK
12 jul 2019 18:36
805 SEK
12 jul 2019 18:36
755 SEK
12 jul 2019 18:35
705 SEK
12 jul 2019 18:35
655 SEK
12 jul 2019 18:35
605 SEK
12 jul 2019 18:35
555 SEK
5 jul 2019 22:55
500 SEK
5 jul 2019 22:55
450 SEK
5 jul 2019 22:55
400 SEK
5 jul 2019 22:55
350 SEK
5 jul 2019 7:51
300 SEK