1159251
SPEGEL, Nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Bronserad och målad spegel med dekor av gips. 95 x 44 cm.

Renoverad och kompletterad, senare bronsering, målning och glas. Smärre skador, slitage och lagningar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H61
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
900
86
96
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
21 jul 4:18
900 SEK
21 jul 4:18
850 SEK
15 jul 12:52
800 SEK