TEBORD, gustaviansk stil, 1900-tal

Bord fanerat med björk med ilagda kakelplattor på skivan. Hjultrissor. Hörndekrationer. Längd 80, bredd 50, höjd 70 cm

Skador.

Klubbat pris
500
44
46
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
19 jul 2019 22:25
500 SEK
19 jul 2019 21:45
300 SEK