SPELBORD, rokoko/rokokostil, 17/1900-tal

Fanerat. beslag av metall. utdragbara ljusskivor. Längd 90. Bredd 45-90. Höjd 76-79 cm.

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Märken. Lagningar. Kompletterad. Renoverad. Omarbetad. Medföljer ljusarmar som ej tillhör bordet. Skada baktill

Klubbat pris
4 200
371
387
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
8 jul 2019 18:47
4 200 SEK
8 jul 2019 18:45
4 000 SEK
8 jul 2019 18:45
3 800 SEK
8 jul 2019 18:44
3 600 SEK
8 jul 2019 18:44
3 600 SEK
8 jul 2019 18:44
3 400 SEK
8 jul 2019 18:44
3 200 SEK
8 jul 2019 18:40
3 000 SEK
8 jul 2019 12:42
2 200 SEK
7 jul 2019 18:39
1 200 SEK
4 jul 2019 20:28
500 SEK