Bartolomé Esteban Murillo

(Spanien, 1618-1682)
Bartolomé Esteban Murillo
(Spanien, 1618-1682)

BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO, kopia fter, olja på du. Utförd av Max Brehmer.

Pojkar med frukt och hund. 123 x 99 cm.

Färgbortfall, skador.

Klubbat pris
2 000
190
217
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
9 jul 2019 18:19
2 000 SEK
9 jul 2019 18:19
1 900 SEK
9 jul 2019 11:18
1 800 SEK
7 jul 2019 19:43
550 SEK
7 jul 2019 14:32
500 SEK
1 jul 2019 22:59
450 SEK
1 jul 2019 20:54
300 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801