SPEGEL, svensk rokoko, 1700-talets andra hälft.

Förgylld och bronserad. I ramen infällt spegelglas. Höjd 146, bredd 58 cm.

Omarbetad. Del av yttre ramverk saknas.

Klubbat pris
11 500
1 015
1 059
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
14 jul 2019 20:32
11 500 SEK
14 jul 2019 20:32
11 000 SEK
14 jul 2019 20:31
10 500 SEK
14 jul 2019 20:31
10 000 SEK
14 jul 2019 20:29
9 200 SEK
14 jul 2019 20:29
9 000 SEK
14 jul 2019 20:16
8 400 SEK
14 jul 2019 17:26
8 200 SEK
14 jul 2019 16:39
8 000 SEK
14 jul 2019 16:39
7 900 SEK
14 jul 2019 13:25
7 700 SEK
14 jul 2019 13:25
7 500 SEK
14 jul 2019 13:24
7 200 SEK
14 jul 2019 13:24
7 000 SEK
13 jul 2019 22:57
6 000 SEK
13 jul 2019 22:23
5 000 SEK
6 jul 2019 10:48
500 SEK
5 jul 2019 20:53
300 SEK