SÄNGMÖBEL, 3 delar, Rokokostil, 1900-talets slut

Fanerade med mahogny. Rikt skuren och bronserad dekor av bl a putti, akantus samt kartuscher. Dekorbård i intarsia. Sängstomme bredd totalt 190 cm, sängmått ca 180 x 200 cm. Sängbord 40 x 30 x 65 cm.

Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
18 100
1 598
1 667
Utropspris
12 500 SEK
Budhistorik (32 bud)
11
9 jul 2019 18:32
18 100 SEK
10
9 jul 2019 18:30
17 600 SEK
11
9 jul 2019 18:30
17 100 SEK
11
9 jul 2019 18:29
16 700 SEK
10
9 jul 2019 18:29
16 200 SEK
10
9 jul 2019 18:29
16 000 SEK
11
9 jul 2019 18:29
15 500 SEK
10
9 jul 2019 18:29
15 200 SEK
10
9 jul 2019 18:28
14 388 SEK
9
9 jul 2019 18:28
13 888 SEK
9
9 jul 2019 18:27
13 300 SEK
10
9 jul 2019 18:27
12 800 SEK
11
9 jul 2019 18:27
12 500 SEK
11
9 jul 2019 18:26
12 300 SEK
10
9 jul 2019 18:26
11 800 SEK
10
9 jul 2019 18:26
11 611 SEK
9
9 jul 2019 18:25
11 111 SEK
10
9 jul 2019 18:25
10 800 SEK
9
9 jul 2019 18:25
10 000 SEK
10
9 jul 2019 18:24
7 500 SEK
9
9 jul 2019 18:23
7 000 SEK
9 jul 2019 14:44
3 900 SEK
8
9 jul 2019 14:30
3 700 SEK
8 jul 2019 20:49
3 500 SEK
7 jul 2019 6:37
2 000 SEK
6 jul 2019 12:38
1 700 SEK
5 jul 2019 6:25
1 600 SEK
4 jul 2019 18:25
1 500 SEK
3 jul 2019 9:22
800 SEK
2 jul 2019 16:35
600 SEK
2 jul 2019 6:59
550 SEK
1 jul 2019 21:35
500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79