HÖRNSKÅP, två stycken, 1800-tal.

Skåp av betsad furu, med enkla dörrar och bakomliggande hylla. Bredd 85 respektive 87, djup 56 respektive 58, höjd 96 respektive 95 cm vardera. Nyckel finns.

Omarbetade, renoverade, kompletterade och med lagningar under 1900-talet. Smärre slitage.

Klubbat pris
6 300
559
583
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
27 jul 2019 18:28
6 300 SEK
27 jul 2019 18:14
6 100 SEK
26 jul 2019 23:59
5 900 SEK
26 jul 2019 23:59
5 700 SEK
26 jul 2019 23:59
5 700 SEK
26 jul 2019 19:56
5 500 SEK
26 jul 2019 19:56
5 300 SEK
26 jul 2019 19:14
4 900 SEK
26 jul 2019 18:48
4 700 SEK
26 jul 2019 18:48
4 500 SEK
26 jul 2019 11:27
4 300 SEK
26 jul 2019 11:27
4 100 SEK
25 jul 2019 22:14
4 000 SEK
22 jul 2019 16:09
800 SEK
21 jul 2019 22:54
650 SEK
20 jul 2019 16:27
600 SEK
20 jul 2019 9:48
402 SEK
20 jul 2019 8:29
300 SEK