1160551
KARMSTOLAR, ett par, sk Gripsholmsfåtöljer, 1900-talets andra hälft

Gripsholmsfåtöljer med klädda armlän. Lös rygg- och sittplymå. Skuren dekor. Kopplade ben. Sitthöjd 45, bredd 64, totalt djup 73 cm

Smärre slitage. Torrsprickor. Fläckar.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46(0)704-248703

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 800
362
407
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
17 jun 15:01
3 800 SEK
17 jun 15:01
3 600 SEK
17 jun 15:01
3 400 SEK
17 jun 15:01
3 200 SEK
16 jun 22:17
3 000 SEK