SPEGEL, 1800-talets andra hälft.

Bronserad. Genombrutet krön av pastellage. 130 x 55 cm.

Senare bronsering. Slitage. Anlupet glas. Bakstycke saknas.

Klubbat pris
2 000
177
184
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
27 jun 2019 13:12
2 000 SEK
24 jun 2019 23:33
500 SEK