SPEGEL, Louis XVI-stil, 1800-talets slut.

Målad och bronserad spegel med pastellagedekor. Höjd 169, bredd 104 cm

Anlupet glas. Skador.

Klubbat pris
3 500
332
380
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
30 jul 2019 3:45
3 500 SEK
25 jul 2019 0:48
1 203 SEK