SPEGEL, Louis XV-stil, 1800-tal.

Förgylld och bronserad. 90 x 59 cm.

Omarbetad, ursprungligen bordsspegel. Renoverad och kompletterad med senare bronsering, förgyllning, glas och bakstycke. Smärre skador, lagningar och slitage, maskstungen.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
29 jun 2019 16:35
2 200 SEK
29 jun 2019 5:49
2 000 SEK
28 jun 2019 21:41
1 200 SEK
27 jun 2019 15:21
500 SEK
26 jun 2019 7:14
450 SEK
24 jun 2019 21:37
400 SEK
24 jun 2019 21:33
300 SEK