BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.

Målad byrå med tre lådor. Bredd 86, djup 48, höjd 87 cm.

Renoverad och kompletterad med senare målning. Smärre slitage.

Klubbat pris
2 200
192
201
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
22 jun 2019 13:16
2 200 SEK
20 jun 2019 17:18
2 000 SEK