SÄNGBORD, ett par, 1900-talets första del

Stomme i trä. Front med låda och skåpdörr. Längd 40 cm. Djup 31 cm. Höjd 80 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Endast en nyckel.

Klubbat pris
1 800
159
166
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
28 jun 2019 19:29
1 800 SEK
28 jun 2019 14:06
1 700 SEK
27 jun 2019 10:29
1 500 SEK
27 jun 2019 10:26
1 200 SEK
20 jun 2019 19:58
800 SEK
20 jun 2019 16:21
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

339. Jan Håfström, "Diana Palmer".
Utropspris
300 000 - 400 000 SEK
Budhistorik
260 000

ditt bud
Aktuellt bud:
260 000 SEK