BORD, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Rund skiva med raka kannelerade ben. Diameter 100 cm. Höjd 77 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Senare målning.

Klubbat pris
610
54
56
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
30 jul 2019 18:12
610 SEK
30 jul 2019 18:12
560 SEK
30 jul 2019 18:12
550 SEK
30 jul 2019 17:58
500 SEK
30 jul 2019 17:56
450 SEK
30 jul 2019 17:56
400 SEK
30 jul 2019 17:56
350 SEK
30 jul 2019 17:30
300 SEK