SKÅP, barockstil, 1800-tal.

SKÅP, barockstil, 1800-tal.

Betsad furu. Dörrpar med bakomliggande hyllplan, dörrspeglar med räfflade romber. Två lådor under dörrpar. Kopplad benställning. Bredd 118. Djup 39. Höjd 143 cm. Nyckel finns.

Slitage. Torrsprickor. Omarbetad. Kompletterad.

Utropspris
2 000 SEK