1162311
MATBORD, Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Målat. Sarg med räfflad dekor och fleuroner. Två iläggsskivor à 48 cm vardera. Längd 140. Bredd 100. Höjd 74,5 cm.

Senare målning. Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H31
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 10 timmar
2 000
190
214
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (10 bud)
19 jul 9:45
2 000 SEK
19 jul 9:45
1 900 SEK
18 jul 21:24
1 800 SEK
18 jul 21:24
1 700 SEK
18 jul 14:39
1 600 SEK