NATTLJUSTAKAR ett par Gusums bruk nr 24 1900-taelts början

Höjd ca 10 cm

Bruksslitage. Repor.

Klubbat pris
850
81
92
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
19 jun 2019 20:25
850 SEK
19 jun 2019 20:24
800 SEK
19 jun 2019 20:24
800 SEK
19 jun 2019 20:24
750 SEK
19 jun 2019 20:24
700 SEK
19 jun 2019 20:23
650 SEK
19 jun 2019 20:23
600 SEK
18 jun 2019 9:12
450 SEK
18 jun 2019 9:12
400 SEK
15 jun 2019 2:24
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13