BORD Louis XVI 1800-talets första hälft

Fanerat med mahogny, delvis klädd skiva, sarg med två lådor, längd 77, bredd 59, höjd 77 cm Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Renoverad. Lös list medföljer

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
17 jul 2019 15:10
1 300 SEK
17 jul 2019 15:09
1 200 SEK
17 jul 2019 15:09
1 200 SEK
17 jul 2019 15:00
1 100 SEK
15 jul 2019 15:53
1 000 SEK
15 jul 2019 10:49
450 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13