Gustaf Erik Hasselgren

(Sverige, 1781-1827)
Gustaf Erik Hasselgren
(Sverige, 1781-1827)

GUSTAF ERIK HASSELGREN, teckning signerad och daterad 1825

Nakenstudie, 67 x 51 cm

Smutsig. Slitage. Fläckar.

Klubbat pris
2 355
206
215
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
22 jun 2019 14:39
2 355 SEK
22 jun 2019 14:39
2 155 SEK
22 jun 2019 14:39
2 155 SEK
19 jun 2019 13:46
1 850 SEK
19 jun 2019 13:46
1 750 SEK
16 jun 2019 10:31
1 600 SEK
16 jun 2019 10:31
1 500 SEK
15 jun 2019 17:36
1 300 SEK
15 jun 2019 17:36
1 200 SEK
15 jun 2019 17:23
1 100 SEK
15 jun 2019 17:23
1 000 SEK
15 jun 2019 16:16
500 SEK
15 jun 2019 16:16
450 SEK
15 jun 2019 8:16
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13