VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.

Målat. Tre glasade dörrar med spröjs och bakomliggande hyllplan. Nedtill med tre dörrar och bakomliggande förvaring. Fotavslutningar i form av claw and ball. Bredd 174. Djup 41. Höjd 159 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Smärre slitage.

Klubbat pris
4 800
426
444
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
16 jun 2019 15:27
4 800 SEK
16 jun 2019 15:25
3 200 SEK
14 jun 2019 17:15
3 000 SEK
14 jun 2019 17:06
1 800 SEK
13 jun 2019 10:07
1 700 SEK
11 jun 2019 22:18
1 600 SEK
11 jun 2019 18:30
1 500 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57