1162753
SALONGSBORD, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.

Bord med bronserad dekor och stenskiva. Diameter 64, höjd 75 cm.

Slitage, skador, torrsprickor. Skivan med smärre nagg.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 000
286
322
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
14 jun 0:27
3 000 SEK
14 jun 0:27
2 500 SEK
13 jun 13:41
2 000 SEK
13 jun 11:11
1 500 SEK
12 jun 17:25
1 000 SEK