SALONGSBORD, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.

Bord med bronserad dekor och stenskiva. Diameter 64, höjd 75 cm.

Slitage, skador, torrsprickor. Skivan med smärre nagg.

Klubbat pris
3 000
266
281
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
14 jun 2019 0:27
3 000 SEK
14 jun 2019 0:27
2 500 SEK
13 jun 2019 13:41
2 000 SEK
13 jun 2019 11:11
1 500 SEK
12 jun 2019 17:25
1 000 SEK