GALLERSKÅL, porslin. Tyskland, 1900-tal.

Polykromt bemålad, med motiv av blommor. Längd 40 cm.

Slitage, nagg.

Klubbat pris
800
71
74
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
22 jul 2019 19:30
800 SEK
22 jul 2019 12:17
750 SEK
22 jul 2019 12:17
700 SEK
22 jul 2019 12:17
700 SEK
22 jul 2019 9:03
650 SEK
21 jul 2019 18:00
600 SEK
15 jul 2019 21:19
550 SEK
15 jul 2019 7:30
500 SEK