Madeleine Pyk – en samling F769

OKÄND KONSTNÄR, 1800-TAL, olja på duk, signerad.

Stilleben. Oval, 38 x 30 cm.

Krackelerad, smärre färgbortfall.

Klubbat pris
750
71
82
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
22 jul 2019 19:49
750 SEK
22 jul 2019 19:42
700 SEK
22 jul 2019 19:31
650 SEK
22 jul 2019 19:31
600 SEK
16 jul 2019 15:30
500 SEK
13 jul 2019 20:55
400 SEK
12 jul 2019 20:40
300 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801