1162797
SPEGEL biedermeier 1800-talets mitt

Fanerad med björkrot samt svärtade detaljer, 147 x 64 cm

Åldersrelaterat slitage. List överst saknas

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 600
248
279
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
13 jul 15:20
2 600 SEK
13 jul 15:20
2 400 SEK
13 jul 15:18
2 200 SEK
13 jul 15:18
2 000 SEK
13 jul 15:18
1 900 SEK