BYRÅ, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.

Byrå fanerad med mahogny, tre lådor, beslag av mässing, skiva av kolmårdsmarmor. Bredd 84, djup 49, höjd 82 cm.

Smärre skador och slitage, några lösa lister, repor, märken, torrsprickor. Skivan med smärre nagg. Nyckel saknas.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
2 jul 2019 20:52
2 200 SEK
2 jul 2019 20:49
2 000 SEK
2 jul 2019 20:49
1 900 SEK
2 jul 2019 20:49
1 800 SEK
2 jul 2019 12:05
900 SEK
1 jul 2019 2:50
678 SEK
25 jun 2019 19:01
300 SEK