SPEGEL/RAM 1800-tal

SPEGEL/RAM 1800-tal

Förgylld, skulpterad dekor av blad, 102 x 82 cm

Bruksslitage.

Klubbat pris
2 300
202
210
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
30 jun 2019 12:29
2 300 SEK
30 jun 2019 2:30
2 100 SEK
30 jun 2019 2:30
2 000 SEK
29 jun 2019 15:05
1 800 SEK
29 jun 2019 14:09
800 SEK
28 jun 2019 20:59
600 SEK
28 jun 2019 15:16
550 SEK
27 jun 2019 20:54
500 SEK
27 jun 2019 7:28
350 SEK
25 jun 2019 23:17
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13