LAMPBORD, 1800-talets första hälft.

Skåp eller lampbord av mahogny med jalusidörr och stenskiva. Längd 43, bredd 40, höjd 84 cm.

Renoverat med kompletteringar och lagningar. Skivan med sprickor. Något instabilt.

Klubbat pris
1 975
174
182
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
24 jun 2019 15:48
1 975 SEK
24 jun 2019 15:48
1 900 SEK
24 jun 2019 15:47
1 875 SEK
24 jun 2019 13:07
1 775 SEK
23 jun 2019 21:37
1 500 SEK
22 jun 2019 19:18
1 000 SEK
21 jun 2019 21:28
400 SEK
18 jun 2019 23:29
350 SEK
18 jun 2019 21:00
300 SEK