1163212
SOCKERSKÅL, silver, svensk importstämpel.

Oval med uppsvängda hänklar, dekor av vindruvor, insats i blått glas. Höjd 14,5 cm. Vikt 218 gram.

Smärre slitage. Små nagg på glas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V4
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 10 timmar
1 300
124
139
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
17 jul 20:19
1 300 SEK
17 jul 20:19
1 250 SEK
13 jul 21:14
1 200 SEK
12 jul 12:23
300 SEK