1163235
VÄGGLAMPOR, ett par, tenn, 1920-tal.

Rundad glasskiva, för två ljus. Höjd 36 cm, bredd 18 cm.

Senare glas, senare dragen el. Smärre nagg på glas. Slitage. Ej funktionstestad.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Telefontid: Mån - Fre 9-13

4 700
445
502
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
19 jun 1:08
4 700 SEK
18 jun 8:41
4 500 SEK
18 jun 8:41
4 000 SEK
18 jun 8:41
3 000 SEK
15 jun 14:24
2 100 SEK