FÅTÖLJER ett par rokokostil 1900-talets andra hälft

Vitmålade, fast stoppad sits och rygg, svängda armstöd och ben, sitthöjd 47, armstöd 64, total höjd 94 cm

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
3 000
266
278
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
16 jun 2019 20:02
3 000 SEK
16 jun 2019 20:02
2 800 SEK
16 jun 2019 20:02
2 400 SEK
16 jun 2019 20:01
1 500 SEK
15 jun 2019 20:05
1 200 SEK
10 jun 2019 20:18
500 SEK
10 jun 2019 13:34
400 SEK
8 jun 2019 7:22
350 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13