1163309
VITRIN-/BOKSKÅP, 1930-40-tal.

Fanerad flaming björk. Front med tre spröjsade glasdörrar, varav ett dörrpar. Hyllplan. Svängda ben. Längd 152 cm. Djup 32 cm. Höjd 139 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
5 200
493
555
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
19 jun 19:22
5 200 SEK
19 jun 19:21
5 000 SEK
19 jun 19:21
4 800 SEK
19 jun 19:21
4 600 SEK
19 jun 19:21
4 400 SEK