BOUILOTTE-LAMPA empire-stil sent 1800-tal

För två ljus, bemålad plåt, höj och sänkbara skärm, total höjd ca 48 cm

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Färgbortfall. Påmålad.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
30 jun 2019 21:25
2 200 SEK
30 jun 2019 21:25
2 122 SEK
30 jun 2019 18:55
2 000 SEK
30 jun 2019 18:55
1 900 SEK
30 jun 2019 18:54
1 800 SEK
30 jun 2019 18:54
1 700 SEK
29 jun 2019 14:50
1 600 SEK
29 jun 2019 1:07
1 500 SEK
29 jun 2019 1:07
1 400 SEK
26 jun 2019 20:50
1 300 SEK
23 jun 2019 13:24
1 200 SEK
23 jun 2019 13:24
1 111 SEK
22 jun 2019 21:33
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13